روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک Reviewed by Momizat on . جای جوش یکی از عارضه هایی است که پوست صورت را از زیبایی در می آورد و باعث آزردگی می شود ، اما ما با ارائه چندین روش طبیعی و بدون هزینه جای جوش های شما را برطرف جای جوش یکی از عارضه هایی است که پوست صورت را از زیبایی در می آورد و باعث آزردگی می شود ، اما ما با ارائه چندین روش طبیعی و بدون هزینه جای جوش های شما را برطرف Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سبک زندگی » روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک

روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک

جای جوش یکی از عارضه هایی است که پوست صورت را از زیبایی در می آورد و باعث آزردگی می شود ، اما ما با ارائه چندین روش طبیعی و بدون هزینه جای جوش های شما را برطرف خواهیم کرد .

 

روغن اسطوخودوس (لوندر)

lavender oil روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک

 

کارشناسان پوست و صورت به این نتیجه رسیده اند که گاهی اوقات برخی از روغن های ضروری مانند روغن لوندر می تواند عارضه های پوستی را ترمیم کند ، به خصوص که روغن لوندر یا همان روغن اسطوخودوس یکی از بهترین روغن های برطرف کننده آکنه ها می باشد .

روش استفاده :

چند قطره از روغن لوندر را با چند قطره از آب خالص مخلوط کنید و یک تکه پنبه را به این محلول آغشته کنید و آن را به صورت خود بکشید ، نیازی نیست که بلافاصه بعد از استفاده آن را از صورت خود بشویید ، این روغن را میتوانید کل شب روی صورت خود نگه دارید و صبح آن را بشویید . این کار را هفته ای یک الی دو بار انجام دهید تا نتیجه ی بهتری حاصل شود .

 

عسل طبیعی

asal روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک

 

عسل یک معجون خدادادی است که جزو بهترین پاک کننده های صورت می باشد و خاصیت التهاب زدایی دارد ! عسل از آن دسته از موادی است که پوست صورت را شفاف و عاری از هر گونه آکنه میکند . شما میتوانید برای از بین بردن جاهای جوش از عسل استفاده کنید و از تاثیرات شگفت انگیز آن بهره مند شوید .

روش استفاده :

از یک پنبه برای زدن عسل خالص به روی پوست صورت خود استفاده کنید و بعد از ۱۰ الی ۱۵ دقیقه آن را از صورت خود با آب ولرم بشویید

 

چای سبز

 

green tia روش های طبیعی پاک کردن جای جوش و لک

 

اگر از مواد آرایشی به طور مستمر استفاده می کنید بهترین شوینده و از بین برنده ی التهاب پوست صورتتان چای سبز است . شما می توانید چای سبز را به عنوان یک آنتی اکسیدان طبیعی استفاده کنید تا پوستی بسیار نرم و بدون لک داشته باشید .
چای سبز از جمله شوینده ها و روشن کننده های فوق العاده ی پوست صورت می باشد

روش استفاده : تنها زحمت تهیه این معجون پاک کننده دم کردن یک قوری چای سبز است ، سپس باید کمی صبر کنید تا کاملا خنک شود سپس آن را با پنبه به صورت خود بزنید ، نیازی ب شستشوی آن ندارید و می توانید هر روز از آن استفاده کنید

چای سبز را از کجا بخریم ؟ میخواهید بدانید ؟ کلیک کنید !!!

 

درباره نویسنده

من یک وبمستر با خاطراتی زیاد !

تعداد نوشته ها : 81

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By MARMEH By teb

مجله اینترنتی سیمو

بازگشت به بالا
shared on wplocker.com