معنی گریه کودکان چیست ؟ Reviewed by Momizat on . گریه کودک امکان دارد نشانه مهمی در تشخیص بیماری باشد که امکان دارد پنهان بماند و در حال حاضر پژوهشگران دانشگاه براون و بیمارستان زنان و نوزادان رودآیلند وسیله ک گریه کودک امکان دارد نشانه مهمی در تشخیص بیماری باشد که امکان دارد پنهان بماند و در حال حاضر پژوهشگران دانشگاه براون و بیمارستان زنان و نوزادان رودآیلند وسیله ک Rating:
شما اینجا هستید:خانه » سبک زندگی » معنی گریه کودکان چیست ؟

معنی گریه کودکان چیست ؟

کودکان با گریه هایشان چه می خواهند بگویند 1 معنی گریه کودکان چیست ؟

گریه کودک امکان دارد نشانه مهمی در تشخیص بیماری باشد که امکان دارد پنهان بماند و در حال حاضر پژوهشگران دانشگاه براون و بیمارستان زنان و نوزادان رودآیلند وسیله کامپیوتری تازه ای برای تشخیص آن بیماری ساخته اند .
برای پدر و مادر ، گریه کودکان نشانگر گرسنگی ، درد یا راحت نبودن است ولی برای پژوهشگران ، خصوصیات نامشخص صوتی گریه کودکان اطلاعات مهم و ضروری درباره سلامتی کودکان می باشد .
دانشمندان امید دارند که دستگاه تحلیلگر گریه کودکان آنها راه های غیرتهاجمی تازه ای برای تشخیص کودکانی باشند که مشکلات عصبی یا اختلالات رشد دارند .
دانشمندان ایمان دارند که این دستگاه حتی توانای این را دارد که راهی برای تشخیص کودکانی که دچار اوتیسم هستند را تشخیص دهد .
این دستگاه در دو مرحله جدا کار می‌کند . در مرحله اول دستگاه تحلیلگر به تفکیک گریه‌های ثبت شده به فریمها ۱۲٫۵ میلی‌ثانیه‌ای مشغول می شود . هر فریم برای معیار های متفاوت مخصوصا خصوصیات فرکانسی ، انعکاس صدا و حجم صوتی محاسبه می شود .
در مرحله دوم از این اطلاعات برای بیان یک نگرش کاملتر از گریه و کم شدن تعداد پارامترها به میزان مفید بهره مند می شوند .
و فریم ها در کنار یکدیگر قرار می گیرند و به عنوان یک حرف ( یک صدای گریه اووه ) یا سکوت که فاصله میان گریه‌ها است ، بیان می‌شوند.
و گریه‌های بلند تر از کوتاهترها را تفکیک کرده و زمان میان گریه ها مشخص می‌شود . بعدا میانگین زیر و بمی صدا که دارای حد فاصل بین آنها در مدت زمان و سایر معیار ها را در هر بار گریه تعیین می کنند را مشخص می کند .
و در نهایت ، دستگاه ۸۰ پارامتر متفاوت را محاسبه کرده که هر کدام می‌تواند علائمی از سلامتی کودکان باشد .
اگر اختلالات عصبی دلیل تفاوت روش کنترل تارهای صوتی کودکان شود ، این اختلافات کوچک امکان دارند خود را در ویژگی‌های که در زیر و بمی صدا و دیگر ویژگی‌های صوتی خود را مشخص کنند .
متخصصان می خواهند از این وسیله برای بررسی ویژگی‌های گریه کودکانی که امکان دارد با اوتیسم ارتباط داشته باشند ، را مشخص کنند .

درباره نویسنده

تعداد نوشته ها : 78

ارسال یک دیدگاه

© 2013 Powered By MARMEH By teb

مجله اینترنتی سیمو

بازگشت به بالا
shared on wplocker.com